Používané materiály - oděvy

Pro Vent jsou velmi prodyšné materiály. Tyto materiály vypouští vlhkost a rychle rostoucí teploty. Odolají nejlépe dešti, sněhu a větru.

Cordura - špičkový technický materiál s extrémní pevností a odolností proti oděru.

 ProDry™ je materiál, který nosíte nejblíže k vaší pokožce. Odvádí vlhkost do druhé vrstvy vašeho oblečení.

Pro Tec™ jsou materiály, které poskytují efektivní ochranu před vnějšími vlivy. Jsou velmi odolné proti onošení a roztrhání.

Pro Thermal je materiál, který zaručuje efektivní ochranu jak před horkem, tak zimou.

 Thinsulate insulation pracuje na principu zachycování molekul vzduchu mezi vámi a venkovním prostředím. Čím více vzduchu zachytí, tím lépe izoluje.

Vent Air je prodyšný, větru a vodě odolný materiál. Udržuje tělo v suchu a na příjemné teplotě, zatímco ochraňuje před počasím.

Nano Tex je látka, která je vyrobena na zabránění vzniku skvrn a jejich případnému lehkému odstranění.

Zipy YKK jsou ve svém oboru vůdčí značkou vyrábějící zipy. Tyto se vyrábí v nejlepší kvalitě a jdou příkladem dalším soupeřům v oboru.

3M

 3M Scotchlite reflexní materiál, který je dobře viditelný ve tmě a při snížené viditelnosti. Tento materiál odráží ostře bílou barvu, když se na něj posvítí světlem.

Craft je jeden z nejznámějších výrobců sportovního funkčního prádla. Švédská firma Craft se zabývá vývojem funkčního prádla již od 70. let minulého století.

Bavlna je jemný a pohodlný přírodní materiál. Dobře izoluje a zároveň větrá.

Thermolite je unikátní oděv, který vyniká svojí lehkostí a hřejivostí. Vědci se inspirovali kožešinou ledních medvědů, jejichž srst je složena z chlupů s dutinou.

Přirozeně hydrofóbní polyester od firmy DuPont, jehož čtyřkanálková vlákna mají zvláštní průřez o velké schopnosti odvádět vlhkost bez absorbce do vláken.

Je prokázáno, že látka kombinující bavlnu a polyester je nejvhodnější pro výrobu odolných oděvů.

Duraflex je obchodní značka vysoce kvalitních spon, zapínání, pásků a závěsných systémů používaných v ProJob.

Coast je nový standard v oboru nití. Jádro nitě je děláno z polyesteru a je navíc ještě jednou omotáno polyesterem.

Větru a vodě odolný materiál, který dobře odvádí vlhkost od těla a je prodyšný. Extra odolný při náročném nošení, nenáročný na údržbu.

Větru a vodě odolný materiál, který dobře odvádí vlhkost od těla a je prodyšný. Extra odolný při náročném nošení a nenáročný na údržbu.